Trzy Gwiazdki

Wystarczą Trzy Gwiazdki. Więcej od Ciebie nie wymagamy ;)

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-04-30 23:13:21

Allkarin
Administrator
Dołączył: 2016-04-30
Liczba postów: 9
Windows 8.1Opera 36.0.2130.65

Trzy Gwiazdki

jak na razie, na tym etapie, będzie to wątek ogólny, stanowiący o tym jak w przyszłości widzicie kształt tego forum.
Dlatego proszę o wszelkie uwagi (głównie kierownictwa klanu Mormo i Sheen) odnośnie tego co chcielibyście abym tutaj zmieścił.
Konstruktywna krytyka zawsze mile widziana.


Całe życie z WARIATAMI!!

Offline

#2 2016-05-02 23:36:20

SHEEN
Moderator
Dołączył: 2016-05-02
Liczba postów: 8
AndroidChrome 49.0.2623.105

Odp: Trzy Gwiazdki

Sugestia na juz - koniecznie potrzebujemy szablonu na forum który będzie dopasowywać się do telefonów czt. Responsywnego [dblpt]).. Pierwsza dyrektywa i od tego zaczniemy [dblpt])

Offline

#3 2016-05-03 20:05:07

Allkarin
Administrator
Dołączył: 2016-04-30
Liczba postów: 9
Windows 8.1Opera 36.0.2130.65

Odp: Trzy Gwiazdki

Sheen. Wiadomo mi było od kiedy znalazłem twój ślad na czacie innego klanu, że twoje imię to Radek. Oczywistszej oczywistości nigdy nie widziałem. Dlatego z taką dziką radością tropiłem cię aby trafić właśnie w to miejsce. 3gwiazdki.
hehehe
Dobra wracając do tematu, to fajnie że ktoś jest tu młodszy i tym samym bardziej oblatany w tych tematach.
Ja raz w życiu prowadziłem forum a było to z dekadę temu i troszkę się pozmieniało.
Nie liczę już faktu że dopiero w pracy zostałem niejako zmuszony do przejścia z telefonem z klasycznego - siemens C530 na "smart"fona.
Dlatego jeśli jesteś w stanie jakoś pomóc z tym "responsywnym" (nawet nie wiem czy dobrze to piszę) szablonem, to byłbym wdzięczny.

Oficjalnie nie mam zbyt wiele czasu na to by bawić się w administratora forum (ty już masz status moderatora) jednakże mam taką pracę że zawsze znajdę chwilę by przeglądnąć. Wynika to z faktu, że jak już w coś się angażuję i przynajmniej trochę mi na tym zależy to robię to w miarę  rzetelnie. Bez opieprzania się.
Dlaczego zdecydowałem się założyć klanowe forum?
Bo wiem, kierując się doświadczeniem (2 lata non stop w plemionach) że nic tak nie buduje klimatu między graczami jak właśnie forum.
Dodatkowo forum pomaga w utrzymaniu dyscypliny w klanie. Tak. Frekwencja może być sprawdzana na bieżąco.
Łatwiejsza komunikacja tak ogólnie rzecz biorąc. Patrząc na to że w CoC klanChat jest bardzo ubogi.

Liczę na waszą pomoc panowie.
I w tym momencie muszę tylko dodać tyle że martwi mnie fakt, że przez te 4 dni dołączyły do tego grona tylko 3 osoby.
Ale już to daje jakieś ogólne rozeznanie.

Tyle w temacie, jestem pijany więc więcej ni episzę [sred])


Całe życie z WARIATAMI!!

Offline

#4 2016-06-28 10:37:19

SHEEN
Moderator
Dołączył: 2016-05-02
Liczba postów: 8
Windows 7Chrome 51.0.2704.84

Odp: Trzy Gwiazdki

All jak znajdziesz chwilkę powalczyłbyś ze zemianą tej skórki (ja się chciałem pobawić ale niestety wymagany jest dostęp do FTP - a to masz tylko ty [dblpt])..)

Ale żeby nie być bezproduktywnym dzisiaj w pracy zrobiłem banerek [dblpt])...

trzygwiazdki.jpg

Podoba się?

Offline

#5 2016-07-03 22:22:32

Kubix
Użytkownik
Dołączył: 2016-06-09
Liczba postów: 5
AndroidChrome 51.0.2704.81

Odp: Trzy Gwiazdki

Zarąbiste

Offline

#6 2016-07-16 10:45:29

Allkarin
Administrator
Dołączył: 2016-04-30
Liczba postów: 9
Windows 8.1Opera 37.0.2178.41

Odp: Trzy Gwiazdki

jak bedzie chwilka to powalcze, ale chyba nad nadaniem tobie max uprawnien [sred])
Kogo byś tam jeszcze chciał na moda?


Całe życie z WARIATAMI!!

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
Clan Wars: TH 8 i niższe: 1-szy atak oddajemy do 12 godzin od rozpoczęcia wojny. Bierzesz udział w wojnie, zobowiązujesz się do oddania 2 ataków (wymagane!). 2-gi atak należy oddać do 30 minut przed zakończeniem wojny. Resztę doczytać na forum ;)

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
nextlevellife - emstoriess - testowy - tubylcy - ogrodowa19